Wyszukiwarka
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Aktualności
DARMOWA PRZESYŁKA
za zamówieniu od 350zł
przy płatności przelewem
EXTRA ALOESOWY DERMO ŻEL MULTI-ACTIVE 98% 75ML
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EXTRA ALOESOWY DERMO ŻEL MULTI-ACTIVE 98% 75ml
Idealny w wielu przypadkach podrażnień i uszkodzeń skóry takich jak: otarcia, odciski, oparzenia, poparzenia słoneczne, zapalenie dziąseł, pęcherze, podrażnienia spowodowane poceniem się, depilacją i goleniem. Działa kojąco i przyspiesza proces regeneracji skóry. Produkt idealny do każdego rodzaju skóry, polecany do skóry suchej, odwodnionej może być stosowany również przez osoby z cerą tzw. trądzikową. Do stosowania przez wszystkich członków rodziny.
Dlaczego aloesowy Dermo Żel?
-
Bardzo wysokie stężenie czystego żelu aloesowego aż 98%;
-
Żel aloesowy Equilibra jest pozyskiwany w ręcznym procesie poprzez ekstrahowanie na zimno liścia aloesu, a następnie ucieranie go na bardzo gęstą masę;
-
Nie pasteryzowany;
-
Produkt na bazie naturalnych składników;
-
Zachowuje naturalne i aktywne składniki zawarte w liściach aloesu; daje to gwarancję iż nasz Dermo-żel to prawdziwy "Lekarz w doniczce";
-
Kojący, łagodzący, odżywczy.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.