Aktualności
Promocje
HERLIIV 60 kaps. - zdrowe włosy, skóra i paznokcie
HERLIIV 60 kaps. - zdrowe włosy, skóra i paznokcie

42,00 zł

Cena regularna: 48,00 zł

Najniższa cena: 48,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Suplementy diety na recepturach Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej

Suplementy, wyprodukowane zostały w oparciu o niezmieniane od ponad 2000 lat receptury Tradycyjnej Medycyny   Mongolskiej, cieszącej się wciąż zainteresowaniem kolejnych pokoleń, skupiającej się w swoim założeniu na człowieku jako całości. Medycyna mongolska nie dzieli a łączy, nie oddziela ciała od psychiki. Sprawia, że człowiek jako jedność funkcjonuje w pełnej sprawności ducha i ciała.

Skład suplementów oparty jest na tradycyjnych recepturach, ale produkowane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne z uwzględnieniem wysokiej staranności o surowce i sposoby ich przetwarzania. Naszym celem jest zdrowie, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty i wypróbowania naszych produktów do wzbogacania codziennej diety.

Nota prawna

Produkty sprzedawane  przez Bat sp. z o.o. , a bezpieczeństwo ich zażywania.

Wszystkie produkty sprzedawane przez Bat sp. z o.o. są produktami pochodzenia naturalnego, organicznego oraz zostały zweryfikowane przez Główny Inspektorat Sanitarny Departament Żywności Prozdrowotnej. Podmiotem zgłaszającym jest spółka Bat sp. z o.o.

BAT sp. z o.o. , ul. Brylowska 35 lok 01, 01-216 Warszawa jest pierwszym na rynku polskim importerem suplementów diety z Mongolii. Firma istnieje od 2003 roku, po to, aby pomóc być w jedności z naturą. 

 

ZIOŁA MONGOLSKIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl