Aktualności

              Darmowa przesyłka od 400 zł

przy płatności przelewem

Przepraszamy za opóźnienia w realizacji zamówień do końca przyszłego tygodnia.

Zhenlu San jest już niedostępny i zamówienia z tym produktem zostaną anulowane  

Bestsellery
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Dr. Rath Health Programs (DRHP) jest jedną z niewielu firm na rynku suplementów diety, która zajmuje się ciągłym rozwojem badań nad mikroskładnikami odżywczymi i opracowywaniem formuł suplementów diety, które firmowane są nazwiskiem naukowca-odkrywcy. I ma to swój ważny powód.

Dr Rath dokonał dwóch ważnych odkryć dotyczących naszego zdrowia, które do dzisiejszego dnia wpływają na naukę o zdrowiu naturalnym:

W dziedzinie badań nad chorobą sercowo-naczyniową, dzięki jego odkryciom, rozwinęły się badania, które potwierdzają odejście od przestarzałego myślenia, że wysoki poziom cholesterolu jest główną przyczyną miażdżycy, ataków serca i udarów mózgu. Ponieważ poziom cholesterolu we wszystkich tętnicach, żyłach i naczyniach kapilarnych jest taki sam, to logicznie rzecz ujmując, do zawałów powinno dochodzić we wszystkich narządach i kończynach, co się jednak nie dzieje. Szczegóły swojego odkrycia opisał dr Rath w światowym bestsellerze „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca…tylko my ludzie”. 

W dziedzinie badań na rakiem, dr Rath odkrył, że komórki nowotworowe wykorzystują te same mechanizmy rozprzestrzeniania się w organizmie co zdrowe komórki. Co więcej, odkrył,  że odpowiednio opracowana formuła mikroskładników odżywczych może w naturalny sposób blokować te machanizmy. Szczegóły badań w tym obszarze dr Rath i dr Niedzwiecki przedstawili w książce „Zwycięstwo nad rakiem”

Te rewolucyjne odkrycia stworzyły podstawy do opracowania nowatorskich formuł naturalnych suplementów diety, dostępnych w palecie Programów Zdrowia Komórkowego dr Ratha na całym świecie. Nabywając te wyjątkowe produkty, wspierasz dalsze badania w dziedzinie naukowo potwierdzonego zdrowia naturalnego.

Dr Mathias Rath byłostatnim bliskim współpracownikiem i przyjacielem dwukrotnego laureata nagrody Nobla, dr. Linusa Paulinga

Proponowane przez dr Ratha formuły mikroskładników odżywczych zostały opracowane przez Instytut Badawczy dr Ratha w Kalifornii i zostały przetestowane pod względem ich właściwości zdrowotnych".

 

 

DR. Rath

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl