Aboca z Toskanii - znany producent suplementów i wyrobów medycznych 0
Aboca

ABOCA

INNOWATORZY Z TRADYCJĄ

https://www.vitalny.pl/pl/searchquery/aboca/1/phot/5?url=aboca

Od nasiona do produktu pracujemy by tworzyć jakość. 

W naturze jest wszystko to, czego potrzebujemy. Wystarczy tylko to odnaleźć i połączyć we właściwy sposób oraz potraktować i zachować poprzez zastosowanie całej dostępnej wiedzy z przeszłości, jak i teraźniejszości. Dla nowej równowagi człowieka z naturą, korzystnej dla obojga.

 
Od 1978 roku inwestujemy w badania nad roślinami leczniczymi mającymi wpływ na zdrowie człowieka, wierząc, że w naturze można odnaleźć zrównoważone rozwiązania na problemy zdrowotne ludzkości.
 

 

Równowaga, która nie jest jedynie poszanowaniem organizmu, ale także szacunkiem dla ziemi i dla natury.

Z jedynym na świecie tak zintegrowanym systemem, który zaczyna się od uprawy, a kończy na badaniach fitochemicznych i biologicznych, rewolucjonizujemy postrzeganie substancji naturalnych jako wiodących w naukach o zdrowiu.

Nasze produkty, na bazie kompleksów molekularnych, są wsparte dowodami naukowymi i klinicznymi, oraz rozwijane poprzez ciągłe badania i zaawansowane technologie, które mają na celu uzyskanie zaawansowanego naukowo produktu naturalnego, nadzwyczaj skutecznego i bezpiecznego.

Dzięki pracy ponad 1200 osób, poprzez w pełni pionowy łańcuch dostaw:

• WYKONUJEMY BADANIA NAUKOWE w celu odkrycia najlepszych kompleksów molekularnych dla różnych schorzeń, dzięki pracy naszych badaczy oraz dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi uczelniami wyższymi na poziomie światowym;

• UPRAWIAMY bezpośrednio 1400 hektarów ziemi w Toskanii oraz w Umbrii, stosując metodę rolnictwa ekologicznego;

• PRODUKUJEMY produkty w 100% naturalne i biologiczne, przede wszystkim Wyroby Medyczne oraz suplementy diety w celu zaspokojenia ponad 60 potrzeb zdrowotnych;

• DYSTRYBUUJEMY głownie do aptek i poprzez kanały profesjonalne, we Włoszech oraz w 13 innych krajach na świecie;

• SZKOLIMY Lekarzy, Farmaceutów i innych specjalistów w dziedzinie zdrowia, podczas spotkań i seminariów;

• INFORMUJEMY I KOMUNIKUJEMY także dla szerokiego grona odbiorców w celu rozpowszechniania kultury, nauki i stylów życia poprzez media tradycyjne, wydarzenia i spektakle.

Poprzez Aboca Museum, które znajduje się w Sansepolcro w Toskanii, promujemy obszary lokalne oraz wspieramy odzyskiwanie historyczne wiedzy związanej z używaniem substancji naturalnych na przestrzeni wieków.

Wszystko to także dzięki Centrum Badań, które angażuje się w badania historyczne, organizuje wystawy, sympozja i wydarzenia wydawnicze skierowane także do zaprezentowania publikacji wydanych przez “Aboca edizioni”.

Już w naszej nazwie oraz w naszej lokalizacji geograficznej zawarte jest sprecyzowane powołanie; w rzeczy samej, etymologia słowa Aboca pochodzi od “Abiga”, dawnej nazwy w dialekcie toskańskim na Dąbrówkę żółtokwiatową, roślinę leczniczą o właściwościach oczyszczających używaną w starożytności. Nazwa pochodzi od miejsca, w którym powstała oraz gdzie do tej pory ma siedzibę  centralne kierownictwo, Aboca właśnie, otoczona toskańskimi wzgórzami, na obszarze, który już od 1200 roku był przeznaczony pod uprawę ziół leczniczych.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl